Wolcen Blood Trail

Oto Bloodtrail, aktualizacja 1.1.0 do gry Wolcen. Jesteśmy podekscytowani, mogąc oddać w wasze ręce pierwszą z wielu kronik, które wprowadzają do gry poprawki i dodatki. Jesteście gotowi na polowanie? Stwórzcie nową postać i odkryjcie wyjątkowe wydarzenie, nowe funkcje i nagrody!

6 miesięcy po wydarzeniach w Karmazynowej Wieży do Stormfall dotarły wieści o możliwym pojawieniu się smoków w okolicy. Ilthain i Ondar, rycerze z Zakonu Oshary, przybyli w celu przeprowadzenia śledztwa. Sądzą, że sprawa może być powiązana ze zniknięciem Smoczej Wszechmatki...

Kronika I: Bloodtrail

Pojawił się nowy tryb gry: kroniki. Pozwala on stworzyć nową postać w zupełnie świeżym świecie gry i zapewnia dostęp do sezonowych wydarzeń związanych z kroniką podczas kampanii i gry końcowej.

Niech rozpoczną się łowy

Zbadaj ślad pozostawiony przez swoją ofiarę i wyrusz jej tropem... Każdy typ ofiary zachowuje się inaczej i posiada odmienne modyfikatory. W zależności od tego, czy polujesz na ludzi, bestie, czy tajemne siły, zmienią się zarówno ofiara, jak i bieg wydarzeń.

Stwórz własne starcie

W trakcie podróży odnajdziesz ołtarze umożliwiające ci podjęcie różnych decyzji, które będą miały wpływ na końcowe starcie z ofiarą lub natychmiast rzucą ci wyzwanie w postaci nowych, drugorzędnych celów.

Zmierz się z ofiarą

Trop doprowadzi cię do twojej ofiary, która jest gotowa do walki! Pokonaj ją, by zdobyć przedmioty z nowymi, potężnymi afiksami (Trybutariusz) i zdobądź nową walutę: trofea łowieckie.

Nowa przyjaźń

Czym byłyby łowy bez wiernego kompana? Zwierzę pomoże ci w polowaniu, wskazując trop, jeśli go zgubisz. Podniesie też dla ciebie przedmioty, które leżą zbyt daleko. https://wolcengame.com/forum/announcements/official-news/kickstarter-rewards-faq/

Nagrody z portalu Kickstarter

Dodaliśmy zwierzęta i pancerze w ramach nagród dla wspierających kampanię w portalu Kickstarter! Sprawdź Najczęściej Zadawane Pytania, by dowiedzieć się, jak możesz odebrać te nagrody!

Czempion Stormfall – zawartość i nagrody

Tryb gry końcowej, „Czempion Stormfall”, również zawiera mechaniki z kroniki Bloodtrail, a także nowe wydarzenia i nagrody.

Wydarzenia związane z fabułą kroniki

Do gry końcowej dodano trzy wydarzenia fabularne z całkowitym udźwiękowieniem, dynamicznymi przerywnikami i nowymi walkami z bossami. Współpracuj z Ilthainem z Zakonu Oshary, by znaleźć wskazówki dotyczące miejsca pobytu Smoczej Wszechmatki.

Nowy budynki w grze końcowej

W Stormfall pojawiają się dwa nowe budynki w grze końcowej, dzięki którym uzyskasz dostęp do misji związanych z fabułą Bloodtrail i oszałamiających, kosmetycznych pancerzy!

Pokonanie bossa kroniki

Za pokonanie bossa kroniki po raz pierwszy podczas misji kroniki otrzymasz również urocze zwierzę – małego smoka (w różnych kolorach). Za pokonanie superwersji bossa otrzymasz opancerzonego smoka!

Nagrody w kronice

Za ukończenie 3 misji fabularnych kroniki otrzymasz w nagrodę wyjątkowe modele pancerza dla męskiej i żeńskiej postaci!

Nowy handlarz w grze końcowej

Zapoznaj się z nowym handlarzem w Stormfall: kwatermistrzem Havarem. Możesz wydać u niego trofea łowieckie na specyficzne przedmioty związane z Bloodtrail, które posiadają afiks Trybutariusz.

Dostosowywanie stylu gry

Gracze otrzymają więcej opcji do dostosowywania swojego stylu gry i eksperymentowania z różnymi kombinacjami umiejętności.

Nowe modyfikatory

Wszystkie umiejętności (z wyjątkiem Livor Mortis, Mrocznego Całunu, Znaku Nieczystości i Władczego Krzyku) posiadają dwa nowe modyfikatory rodzaju obrażeń. Ponieważ modyfikatory te są oddzielone od głównych modyfikatorów, dodaliśmy ponad 40 nowych pomniejszych modyfikatorów umiejętności, by 16 z nich dla wszystkich umiejętności znajdowało się w oknie głównych modyfikatorów.

Ulepszenia umiejętności aktywnych

System modyfikatorów umiejętności aktywnych został zmieniony, by oddzielić modyfikatory rodzaju obrażeń od modyfikatorów ulepszeń umiejętności. Dla wszystkich modyfikatorów rodzaju obrażeń dodano nowe ikony, by lepiej odzwierciedlały obrażenia od umiejętności wybranych przez ciebie z paska umiejętności.

Ulepszenia Wrót Przeznaczenia

Wrota Przeznaczenia zawierają teraz ponad 120 nowych węzłów i funkcję wyszukiwania. Dodano również nowe połączenia pomiędzy sektorami dla większej swobody możliwość pojedynczego resetowania swoich punktów.

Nowa, potężna umiejętność

Pocisk Szponu to nowa umiejętność łotra i strażnika, która pozwala wystrzelić kulę mrozu, która wybucha przy naciśnięciu drugorzędnego przycisku. Umiejętność ta posiada 16 modyfikatorów i 3 różnorodne rodzaje obrażeń (fizyczne, od błyskawic i mroku).

Inne ulepszenia

Usprawnienia lokalizacji rozgrywki, nowe unikalne przedmioty, nowy budynek Czempiona Stormfall odnawiający asortyment handlarzy i nie tylko...

Ulepszenia rozgrywki

W kronice zmodernizowano balans rozgrywki, przeanalizowaliśmy również wpływ decyzji graczy i uczyniliśmy je bardziej znaczącymi.

Poprawki balansu parametrów rozgrywki

Wartości zdrowia i obrażeń zostały proporcjonalnie obniżone dla graczy i potworów, by przedstawiały się bardziej realistycznie. Normalny poziom trudności pozostaje taki sam dla całego świata gry.

Bardziej znaczące premie

Premie do obrażeń od węzłów Wrót Przeznaczenia i modyfikatory mają teraz większe znaczenie, co poprawia personalizację sposobu budowania postaci.

Obrażenia broni jako podstawa umiejętności

Bazowe obrażenia od umiejętności uwzględniają teraz wartość obrażeń twojej broni. Dotyczy to zaklęć, ataków i przywołańców.

Premie do ataku dwiema broniami

Otrzymasz premię do ataku dwiema broniami w zależności od ich rodzaju.

I więcej...

Ulepszyliśmy łuki, poprawiliśmy wygląd karty postaci i dodaliśmy nowe potwory w grze dla większej różnorodności!

Bazowe usprawnienia w grze Wolcen

Chcieliśmy, by gra dostarczała jeszcze lepszych wrażeń, dlatego wprowadziliśmy więcej obszarów, fundamentalne poprawki interfejsu i ulepszyliśmy dynamikę i różnorodność walki.

Nowe lokacje

Możecie odkrywać aż cztery nowe lokacje podczas kampanii i w grze końcowej: Obozowisko Lucana, Trzewia Garadalug, Zatopione Ziemie i wschodnią część Karmazynowej Wieży.

Ulepszenia w tworzeniu przedmiotów

Wytwarzanie przedmiotów zostało znacząco ulepszone i otrzymało nowy interfejs, który daje graczom więcej kontroli i zapewnia głębsze zrozumienie procesu i efektów wytwarzania.

Filtr łupów

Dodaliśmy filtr łupów, który pozwala sortować przedmioty leżące na ziemi! Przy każdym upuszczonym przedmiocie można też teraz zobaczyć informację o jego rodzaju pancerza.

Nowe umiejętności potworów

Poprawiono sztuczną inteligencję wrogich czempionów. Potrafią teraz szybko reagować na umiejętności obszarowe zadające im obrażenia i wymykać się z ich zasięgu, stosując uniki.

I więcej...

Zmodyfikowano kombinacje męskich i żeńskich postaci graczy oraz kilka animacji umiejętności dla poprawienia wrażeń z rozgrywki, ulepszono też efekty wizualne. Do interfejsu dodano ważne informacje, takie jak aktualna liczba posiadanych przywołańców, modyfikatory mapy, ikony dolegliwości stworów, podświetlenie nowych przedmiotów w ekwipunku... Oraz możliwość przypisania lewego przycisku myszy!

Kampania Twitch drop

Obserwuj naszych partnerów na Twitchu tuż po premierze Bloodtrail, by zdobyć unikalnego zwierzaka: Wilczego Pożeracza Czasu. Wydarzenie rozpocznie się 3 grudnia o 19:00 czasu polskiego i zakończy 7 grudnia o 12:00 czasu polskiego. Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i sprawdź, kim są nasi partnerzy oraz co należy zrobić, by wziąć udział w wydarzeniu.